İran Nakliye

İran Nakliye, Türkiye ve dünyanın tüm ülkelerinden İran sınırları içerisinde ki lojistik ihtiyaçlarının karayolu nakliye, denizyolu nakliye, havayolu nakliye ve demiryolu nakliyat türleriyle tır, konteyner, vagon, uçak, gemi, tren yardımıyla gerçekleştirilmektedir.

Teklifimiz 0- 20 ton tenteli araç ve Türk plakalı araç (tır / kamyon ) içermektedir. Kesinlikle Türkiye plakalı araç ile taşınmasını tavsiye etmekteyiz. Uluslararası CMR konvansiyonu kapsayacak sigortalı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Türkiye İran taşımalarında İran plakalı araçlar Türk plakalı araçların 1000 $ 800 $ altında hizmet vermektedir.

Yurtdışında nakliyat hizmeti alanında uzun yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ettiğimiz firmamızda, her ihtiyaca uygun çözümlerin sunuluyor olması, müşterilerimiz açısından kolaylık ve güven oluştururken firmamız açısından büyümenin haklı gururuna neden olmaktadır.

Nakliye transit sürelerine bağlı, taahhüt edilen zamanda yüklerin ulaştırılması, resmi evrakların hazırlanması, müşteri yüklerinin alınarak teslim edilmesi gereken adrese kadar teslim edilmesi gibi önemli aşamaların tamamına hâkim olan firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz, güvenilir, saygın ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir.

Frigofik araç seçeneklerimiz ve tenteli araç filomuzla kuru yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz. Yıllardır çalıştığımız hat olan Ortadoğu’da tecrübemizi konuşturuyoruz.

Çarşamba & Perşembe Günleri İran Parsiyel

Karayolu Full Tır İran Taşımaları

İran’da gümrükleme, evrak yönetimi

İran Depolama Hizmetleri

Kuru Yük Taşımacılığı

Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

Profesyonel olarak İran lojistik hizmetlerimizle karayolu, havayolu, denizyolu taşıma servisi sunuyoruz.

Tenteli / Frigorifik / Parsiyel çıkışlarımız düzenli, her hafta perşembe, cuma günleri yapmaktayız.

Lütfen taşıyacağınız firmanın yetki belgesini sorgulayın, C2 Yetki belgesi şart. Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmektedir.

Nakliye fiyatlarının belirlenmesinde birçok madde etken olarak gösterilir. Yüklerin çokluğu, gideceği güzergah, İran’da ulaştırılması gereken kent ve daha birçok etken İran nakliye fiyatlarının belirlenmesinde etken olarak görülür. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değildir.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlarımız hakkında net bilgi edinmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak aradığınız sonuçları en iyi şekilde elde edebilirsiniz.

Metreküp Hesaplama işlemleri için tıklayın

Türkiye İran Nakliye Güzergahı

Yükleme yerine yükleme gününde hazır bulunan özmal aracımız veya yabancı plakalı İran Tır’ına sevk edilecek yük, yükleme sorumlusu eşliğinde doğru şekilde araç üstüne yüklenir.

Araç şoförü yükleme anında malzemeleri sayarak işlemleri takip eder. Gümrüğe sevk işlemlerinde şoföre evraklar teslim edilir.

Gümrüğe varış yapan aracın yükü ihracatçı firmanın yetkili gümrüçüsü tarafından gümrüklenir. Kapama tır tescilini firmamızın yetkilendirdiği eleman tarafından tır tescili yapılır.

Çıkış kapısı genelde Doğu Beyazıt Gümrük Kapısı’dır. Yükleme yeri > Doğu Beyazıt Gümrük > Bazargan > Teslimat yeridir. Türkiye > İran karayolu taşımacılık güzergahı bu şekildedir.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

İran Nakliye Transit Taşıma Süresi

İran Türkiye Nakliye Fiyatları 2022

Konya – Bazargan 3100 $

Gaziantep – Tahran 3400 $

İstanbul – Bazargan 3300 $

Tekirdağ – Bender İmam 4800 $

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda memnuniyetlerini yakalamak adına fiyatlar konusunda da esnek davranarak hareket ediyoruz.

Kalite ve güvenin adresi olarak yılların birikim ve tecrübesini teknolojinin getirileri ile birleştirdiğimiz firmamızda, beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Taşımacılıkta gerekli tüm belgelere sahip olan şoförlerimiz, gümrük noktalarına hâkim ve istenen evrakların kısa sürede hazırlanması noktasında tecrübeli olan ekibimiz sayesinde yüklerinizin daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesi gereken zamanda yerinde olmasını sağlıyoruz.

Tahran Nakliye

İran’ın başkenti olan Tahran, kalabalık nüfusu ile ülkenin insan popülasyonu bakımından en yoğun bölgesidir.

Hemen her alanda gelişmiş olan bu şehirde, Tahran nakliye faaliyetleri oldukça yaygınlaşmıştır. Bölgenin lojistik takibi konusunda oldukça deneyimli olan firmamız Nakliyat, sektörün öncü taşımacılık yöntemleriyle, sizlere garantili nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Taşıma esnasında oluşabilecek olası hasar durumlarında, CMR sigortası kapsamında sizlere garanti veren firmamız, transit, parça ve komple taşımacılık hizmetleriyle, sizlere kalıcı bir nakliye deneyimi yaşatmaktadır.

Bölgesel tecrübe ve güvenli hizmet anlayışı

Havayolu taşımacılığı

Kaliteli referans ağı

Bazargan Nakliye

Türkiye sınırına 3 km mesafede bulunan Bazargan şehri, İran ve Türkiye arasındaki en önemli lojistik şehirlerinden biridir.

Bazargan iki ülkenin ortak noktası olması dolayısıyla, önemli bir ticaret merkezi konumunda bulunmaktadır. Yerel halk tarafından Batı Azerbaycan olarak da bilinen bölgede, nüfusun büyük bir bölümünü Azerilerden oluşturmaktadır.

Bazargan nakliye hizmetleriniz için en doğru adres olan firmamız Nakliyat olarak, %100 güvenli ve konforlu taşımacılık hizmetlerini sizlerle buluşturuyoruz.

Müşteri devamlılığı esası ile lojistik sektöründe oluşturduğu referansları sayesinde büyüyen firmamız, İran–Türkiye sınır hattı taşımacılığında tecrübeli personelleriyle, eşsiz hizmetler sunmaktadır.

Bazargan nakliye işlerinizde günlük, haftalık ve aylık nakliye seferlerimiz sayesinde komple ve parsiyel kargolarınızı kapıdan kapıya ulaştırıyoruz.

Kapıdan kapıya nakliye hizmetleri

Deneyimli karayolu taşımacılığı

60 ülkede hizmet ağı

İran Nakliye Süreleri

Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız olarak taşıma sürelerinin belirli bazı şart ve koşullara bağlı olarak uzayıp kısalabildiği konusunda müşterilerini uyarmaktadır.

Türkiye’den alınan yüklerin İran’a ulaşması da yine belirli bazı koşullara bağlı olarak süreleri değişmektedir.

İstanbul’dan alınan yükler ile Van’dan alınan yüklerin varış süresinin aynı olmayacağı aşikârdır. Yol durumu, olağanüstü durumlar, şoförün dinlenme zamanı, gümrük sırasında bekleme gibi süreler göz önünde tutulmaktadır.

Tüm bu ayrıntılar müşteri ile detaylı bir şekilde paylaşılarak herhangi bir aksaklığın ya da yanlış anlaşılmasının önüne geçilmektedir.

İran nakliye hizmetlerinde kalite ve güven esasları ile hareket eden Nakliyat, her şeyden önce müşterilerinin memnun kalmasını sağlamak ve güvenlerini oluşturmak için misyon ve vizyon çalışmalarına uygun şekilde hareket etmektedir.

İran Parsiyel Nakliye

Lojistik, İran parsiyel nakliye konusunda uzun yılların deneyim ve tecrübesiyle sizlere hizmet sunar. Türkiye – İran arası parsiyel nakliye hizmetinde sistemli çalışmalarımız sizlere çeşitli kolaylıklar sunar.

Türkiye’nin komşusu olan İran’a parsiyel, komple ve proje taşımalarında özmal araçlarımızla hizmetlerimiz ISO 9001 Kalitesiyle yapılır. Personellerimiz İran parsiyel taşımacılık konusunda eğitimli ve geniş araç filomuzla hızlı, güvenilir servisler vermekteyiz.

İstanbul – İran parsiyel çalışan firmalar arasında kurumsallaşmış, müşterilerin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren Lojistik, programlı olarak taşımalarınızı sürekli kontrol altında tutar.

İstanbul – İran’ın Bazargan, Tebriz, Urmiye, İsfahan, Meşhed, Hoy, Kum, Kerec, Kirman, Kirmanşah.. gibi şehirlere aktif olarak haftalık İran parsiyel servisler sunuyoruz.

Türkiye’den en çok yüklerin taşındığı İran, yakın komşumuz olduğu için buradaki pazarlarda daha fazla olduğumuzu söylememiz gerekir.

ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunan Nakliyat, müşterilerin mal güvenliğini korumak ve ulaşılması gereken noktaya en kısa sürede güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak adına gerekli olan tüm güvenlik tedbirleri ile uyulması gereken tüm kurallara uygun şekilde hareket etmektedir.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Tıklayın

iran'a çalışan nakliyeciler

İran Parsiyel Nakliye Fiyatları

İran parsiyel nakliye fiyatları konusunda farklı çalışmalarımız bulunur. Bu çalışmalarımız arasında lider firmaların yapmış olduğu parça şeklinde eşya taşıma modeli kullanılır.

Eşyalarınızın parçalar halinde taşınmasını sağlamak istiyorsanız nakliye firmamıza ulaşım sağlamalısınız. Firmamız bu anlamda farklı müşterilerin eşyalarını aynı tır içerisinde yakın lokasyona yakın olan müşterimizin nakliye ihtiyaçlarını çözüm sunarız.

Nakliye alanında farklı çalışma modelleri de bulunur. Eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesinin ardından herhangi bir darbe gelmemesi adına tırların içine doğru yerlere konumlandırılması sağlanır.

Doğru alanlarda olmayan eşyaların yolculuk esnasında yolun durumuna göre aracın konum değiştirmesi nedeniyle üzerine eşyalar düşebilir. Bu nedenle basit gibi görünen ancak önemli bir konudur.

İran Parsiyel Taşıma Noktaları

İran’ın birçok şehrine parsiyel taşımacılık hizmeti sunan firmamız; Bazargan, Tebriz, Tahran, Maku, Urmiya, Zanjan, İsfahan, Shiraz, Bandar Abbas, Zahedan, Mashhad ve Arak gibi İran kentlerine hizmet sunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi parsiyel taşımacılık hizmetlerinde teslimat süresi daha uzun olduğu için müşterilerimize zamanlama konusunda net bilgi vermeden işlem yapmamaktayız.

İran’a parsiyel taşıma konusunda güvenebileceğiniz ve yüklerinizi güvenilir bir şekilde teslim edebileceğiniz firmamız ile aradığınız hizmet kalitesini beklentilerinizin çok daha ötesinde elde edeceksiniz.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Tıklayın

iran ağır nakliyat

İran Frigo Nakliye

Tahran İran’nın Başkenti olduğu gibi Dış Ticaret’te önemli konumu olan Dünya Ticaret Şehirleri arasında yerini alır. Türkiye’de bulunan yerleşik İthalat – İhracat Firmaları genelde İran Tahran’a frigo araç yüklemesi yaparlar.

Türkiye’nin çeşitli illerinden yüklenen yaş sebze ve meyve, süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi ürünler Tahran Başta olmak üzere Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meşhed, Kum, Yezd, Kaşan, Urmiye, Hemedan gibi İllere klimalı araçlarımızda güvenle teslimat yapmaktayız.

Reefer araçlarımız karayolu taşıma standartlarına uygun, şoförlerimiz İran Ülkesine yük teslimatı yapacak donanıma sahiptir. Termoking TIR ile özmal araçlarımız CMR Sigorta kapsamındadır.

Nakliye hizmetleri, tek bir tipte ilerleyen taşımacılık hizmeti değildir. Kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması işlemleri de bulunmaktadır.

Frigo taşımacılık, özel olarak tasarlanan ve soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları ile gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’den İran’a frigo nakliye hizmeti sunan Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilir, aradığınız hizmet kalitesini en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlarımız anlaşma sağlanan gün ve tarihte hazır yükleme yapılacak şekilde gönderici talimatlarına uygun olarak bekler. Gönderici tarafından yüklenen araçlar, gümrüğe sevk edilir.

Gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra şoföre ithalat gümrüğü için gerekli evraklar ve yol evrakları teslim edilir.

Tüm işlemleri tamamlanan Frigo TIR boşaltma adresine gitmek için yola koyulur. Doğu Beyazıt Kapısında çıkış işlemleri gerçekleşen TIR Bazargan’a giriş yapar.

Giriş kapısında işlemleri bitirdikten sonra boşaltma noktasının gümrüğüne sevk edilir. İthalat işlemleri tamamlandıktan sonra şoför aracı teslim noktasına hareket ettirir. Yükü sağlam şekilde teslim eden şoför görevi tamamlar.

Hizmette sınırsız kalite anlayışı ile hareket eden firmamız, kuru yük taşımacılığına ek olarak yaş sebze ve meyve, süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi sık ihraç edilen ve ihraç edilirken güvenliği en üst düzeyde tutulması gereken yüklerin taşımacılığında da müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde sunmaktadır.

İran’ın başkenti Tahran, başkent olmanın yanı sıra Ortadoğu’da iyi bir pazara sahip kentlerden biridir.

Buraya, düzenli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız, gibi İran’ın bilinen kentlerine frigo nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Şiraz,

Tebriz,

İsfahan,

Meşhed,

Kum,

Yezd,

Kaşan,

Urmiye,

Hemedan

Klimalı araçlarımız, harekete geçmeden önce tüm güvenlik ve arıza bakımları yapıldıktan sonra yola koyulmaktadır. Bu sayede olası aksamaların önüne geçilmektedir.

Ayrıca frigo nakliye hizmetlerinde yüklerin sigortalı olarak taşınması, müşterilerin güvenmesi açısından son derece önemlidir.

Almanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Tıklayın

iran karayolu nakliyat

İran Ağır Nakliyat

Ülkemiz ile karayolu bulunan İran, ülkemiz de dahil birçok ülke ile gelişmiş ithalat ihracat süreçlerine imza atmaktadır.

Gelişmiş yerli sermayesi ve güvenilir iş kolları ile İran, birçok yatırımcıya güven vererek Orta Doğu’da yer alan stratejik noktalardan biri olmayı korumaktadır.

Ülkemizde yer alan birçok firma da İran ile olan ortaklığını bu sayede devam ettirmektedir.

Firmamız Nakliyat ailesi olarak ülkemiz üzerinden gerçekleştirilen İran ağır nakliyat süreçlerini itinayla yürüterek müşterilerimiz için kusursuz hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Firmamız ağır nakliyat hizmetleri kapsamında;

Beyaz eşya

Otomotiv

Yapı ve inşaat

Mobilya

gibi aklınıza gelebilecek birçok alanda taşıma hizmetleri sağlıyoruz.

İran Transit Nakliye Süreleri

İran nakliye süreci Türkiye’deki yükleme noktasına göre değişmektedir. İstanbul’dan yüklenen araçla Van’dan yüklenen ihracat yükün varış zamanı aynı değildir. İller arasındaki mesafe farkları ve km hesaplanır, şoförün dinlenme vakitleri de bu süreye ilave edilir.

Bunların haricinde gümrük kapılarındaki sıra ve yoğunlukta genelde dikkate alınır. Mersin’den İran’a sevk edilen bir tır ortalama 4-6 gün arasında Tahran‘a varış yapılır. Olağan üstü haller, doğa olayları ve savaş durumunda bu transit süreler geçerli değildir.

Türkiye’den yükleyen kara nakliye aracı ortalama İstanbul’dan Tahran / İran’a normal koşullarda 5-6 günde varış sağlar. İran transit sürelerini etkileyen etmenler:

Yol Durumu

Gümrük Durumu

Olağan Üstü Haller

Mersin İran Nakliye

Ticari ilişkilerimizin yıllardır en üst düzeyde olduğu İran’da, bölgesel olarak Anadolu topraklarından oldukça fazla lojistik hizmetleri verilmektedir.

Bölgesel nakliye işlerinde oluşan güvenli ilişkiler sebebiyle İran, oldukça aktif olarak kullanılan bir güzergâhtır.

Mersin İran nakliye hizmetlerini sizlerle buluşturan sektörün öncü adresi Nakliyat, en hızlı transit teslimat garantisini sizlere sunmaktadır.

Deneyimli araç personellerimizin gümrük noktalarındaki tecrübeleri, eksiksiz geçerlilik sertifikalarımız, lojistik sektörü için en uygun taşıma seçeneklerimiz ve 7 gün 24 saat destekler sunan iletişim birimimiz sayesinde, hiçbir engele takılmadan nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Sizde İran nakliye işlerinizle ilgili uzman ekibimizle temasa geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Profesyonel lojistik imkânları

Denizyolu taşımacılığı

7 gün 24 saat çağrı merkezi hattı

Türkmenistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

mersin iran nakliye firmalar

Yunanistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İçin Tıklayın

İran Lojistik Çalışmalarımız

Uzun yıllardır İran Lojistik işlerinde uzmanlaşan Firmamız gösterdiği öz verili hizmet anlayışı ile Tahran başta olmak üzere İran’ın tüm bölgelerine lojistik hizmeti sunan şirketiz.

Ofisimizdeki uzman yönetici ve operasyon elemanlarıyla Uluslararası Nakliyat & Lojistik hizmetini en sağlıklı şekilde hasarsız gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye’den ithalat – ihracat ve transit taşımaları genelde karayolu ile yapılmaktadır. Türkiye’den İran’a giden karayolu TIR’ları genelde İran’ın Merkezine yük teslimi yapmaktadır. İran Nakliye Parsiyel İran plakalı TIR fiyatları Türk araçlarına oranla daha uygun navlun koşulları ile yükleme yapar.

Deniz, Hava, Kara, Demiryolu taşıma yöntemleri aktif olarak kullanılır. İran’a çalışan nakliyeciler arasında bulunan Lojistik, tüm taşımacılık türlerinde geniş acente ağı ile sizlere en iyi şekilde çözüm sunar.

iran iran nakliye kara nakliye

İran Türkiye Nakliye

Ticari anlaşmanın sıcak olduğu ve hali hazırda günlük yüklerin taşındığı İran, ülkemize komşu olması sebebi ile diğer güzergâhlara göre çok daha aktif bir güzergâhtır.

Bu güzergâh üzerinde nakliye hizmeti